مشاهده آنلاین غرفه بلورآزما نمایشگاه ایران ساخت
ورود به نمایشگاه
logo bloorazma

خدمات سرویس و نگهداری

logo bloorazma

معرفی شرکت

شرکت دانش بنیان بلورآزمای سنجش نور یا به اختصار بلورآزما، به عنوان بزرگترین واحد تولید تجهیزات پیشرفته (Hi-tech) و دستگاه¬های تمام اتوماتیک طیف¬سنجی و آنالیز در ایران، به همت جمعی از متخصصین و اساتید فعال دانشگاه در حوزه دانش¬های بنیادی در سال 1395 تأسیس گردید و در حال حاضر، محصولات خود را در داخل و خارج از کشور به مراکز مختلف علمی، تحقیقاتی و صنعتی ارائه می نماید. از جمله محصـولات این شرکـت انواع دستگاه¬های اسپکتروفتومتر صنعتی و تحقیقاتی با کاربردهای متنوع صنعتی و آزمایشگاهی، اسپکترومترهای نوری در بازه¬های طول موجی مختلف (بسته به کاربرد ویژه)، انواع آنالایزرهای آنلاین برای پایش کیفیت در صنایع بزرگ، انواع منابع نوری (لامپ دوتریم-هالوژن، لامپ هالوژن-تنگستن، لامپ کالیبراسیون جیوه)، انواع درایورهای CCD و تجهیزات جانبی می¬باشند.

معرفی دپارتمان سرویس و نگهداری

1- طراحی سیستم ها و دستگاه های حوزه اپتیک و اپتوالکترونیک

بلورآزما با توجه به نیازهای روز صنایع مختلف و سفارشی سازی مشتری، طراحی های منحصر به فردی را در حوزه صنعت اپتیک و اپتو الکترونیکی ارائه می¬دهد که اغلب آنها ساخت بار اول در کشور هستند و از پر کاردبردترین آنها می توان انواع اسپکتروفتومتر، اسپکترومتر و انواع آنالایزرهای اپتیکی را نام برد.

2-تولید ریجنت ها و کیت های آزمایشگاهی

شرکت بلورآزما مفتخر است تا بدینوسیله به اطلاع برساند که فعالیت خود را از دایره تولید تجهیزات اپتیکی فراتر برده و خدمات خود را با تولید ریجنت¬های شیمیایی نیز گسترش داده است که به صورت کیت و در انواع محلول و پودری موجود هستند.

3-مشاوره و انجام پروژه های اپتیک و الکترواپتیک صنعتی و دانشجویی

مشاوران شرکت بلورآزما در حوزه¬های مختلف فنی و شیمی، به صورت تمام وقت و رایگان، آماده راهنمایی مشتریان جهت انتخاب و خرید انواع دستگاه¬های اپتیکی و اسپکتروفتومتری هستند

4-دپارتمان سرویس و نگهداری

شرکت بلورآزما با بهره گیری از کارشناسان مجرب، خلاق و متعهد در حوزه تعمیر و سرویس تجهیزات و دستگاه-های آزمایشگاهی، تشخیص طبی و کنترل کیفی گامی جدید برداشته است و با تجهیز، تعمیر، سرویس و نگهداری، آموزش، کالیبراسیون و تأمین قطعات مراکز محترم را یاری می¬نماید.

معرفی دپارتمان سرویس و نگهداری

شرکت بلورآزمای سنجش نور با بهره¬گیری از کارشناسان مجرب، خلاق و متعهد در حوزه تعمیر و در جهت ارتقاء و سرویس تجهیزات و دستگاه¬های آزمایشگاهی، تشخیص طبی و کنترل کیفی گامی جدید برداشته است و با تجهیز، تعمیر، سرویس و نگهداری، آموزش، کالیبراسیون و تأمین قطعات مراکز محترم را یاری می¬نماید. سال‏¬ها تجربه در زمینه طراحی و تولید دستگاه¬های آنالیز اسپکتروسکوپی و همکاری با دانشگاه¬ها و استادان معتبر فنی مهندسی در سراسر کشور موجب شده است تا شرکت بلورآزما تجربه و دانش خوبی در ارائه خدمات طراحی، تولید، سرویس و نگهداری انواع دستگاه‏های حوزه آزمایشگاهی کشور بدست آورد.

خدمات قابل ارائه دپارتمان سرویس و نگهداری

1- سرویس، تعمیر و نگهداری

2- نصب و راه اندازی

3- خدمات آموزش

4- تأمین قطعات یدکی

5- گارانتی و وارانتی

6- پشتیبانی تخصصی