مشاهده آنلاین غرفه بلورآزما نمایشگاه ایران ساخت
ورود به نمایشگاه
logo bloorazma
ریجنت ویال تست COD دامنه بالا

ریجنت ویال تست COD دامنه بالا

دانلود کاتالوگ ریجنت
امتیاز شما به ریجنت:

5 / 5. تعداد رای: 3

اشتراک گذاری ریجنت:

نام: ویال تست COD دامنه بالا

تجاری: B-COD (H.R)® Vial Reagent, Reactor Digestion Method

پارامتر مورد آنالیز: COD

محدوده آنالیز: 20-1500 ppm

نام روش: Reactor Digestion

تعداد تست: 25

نوع (پلتفرم): ویال

توضیحات محصول ریجنت ویال تست COD دامنه بالا

پیش از اینکه یک ماده توسط دستگاه اسپکتروفتومتر مورد آنالیز قرار بگیرد، باید به روش خاصی آماده سازی شود و سپس مورد آنالیز قرار بگیرد.

یکی از الزامات اصلی مرحله آماده سازی، افزودن مواد شیمیایی با نام ریجنت یا معرف شیمیایی است که برای هر ماده، باید ریجنت مخصوص به خود را به کار برد.

یکی از بزرگترین دغدغه ­های صنایع، تأمین ریجنت ­های مورد نیاز است که نه تنها در اسپکتروفتومتری، بلکه در روش ­های آنالیز دیگر نیز کاربردهای گسترده ­ای دارند.

محصول ریجنت ویال تست COD دامنه بالا، ارائه شده توسط شرکت بلورآزما با نام تجاری B-COD (H.R)®, Vial Reagent, Reactor Digestion Method، ویژه اندازه ­گیری COD در محلول ­ها در روش اسپکتروفتومتری است.

عملکرد ویال تست COD دامنه بالا

با اضافه شدن این ریجنت به نمونه حاوی COD، پس از انجام عملیات رفلاکس در دمای استاندارد و به مدت دو ساعت، مرحله هضم انجام شده و محلولی رنگی تشکیل می شود.

در نهایت، با توجه به شدت رنگ ایجاد شده، غلظت آن اندازه­گیری می ­شود و میزان جذب اندازه ­گیری شده در این طول موج، متناسب با غلظت COD در نمونه است.

ریجنت ویال تست COD دامنه بالا، برای نمونه­ هایی که حاوی COD با غلظت 20-1500 ppm هستند، طراحی شده­ است.

از کاربردهای این ریجنت، می ­توان به اندازه ­گیری دقیق COD موجود در سنتزهای آلی، پساب ­های صنعتی، آب رودخانه­ ها و آب آشامیدنی و دیگر نوشیدنی­ ها اشاره کرد.

مزایای ریجنت ویال تست COD دامنه بالا

وجه تمایز مهم در تولید این ریجنت، عدم استفاده از مهندسی معکوس بوده است. تمام تلاش تخصصین بلورآزما بر این بوده است.

در تولید این ریجنت، دانش فنی با استفاده از استانداردهای بین المللی و مقالات و پتنت­ ها حاصل گردیده و کپی کاری از نمونه ­های خارجی صورت نگرفته است و همین مهم باعث شده است که دانش فنی انحصاری تولید این ریجنت ویژه در اختیار این شرکت باشد.

یکی دیگر از بخش های ویژه و متمایز کننده این محصول، پایداری بالا و جوابدهی دقیق آن به انواع نمونه ­ها و با انواع دستگاه ­های موجود در بازار است.

همچنین گستره کاری بالای ریجنت ویال تست COD دامنه بالا نیز مزیت دیگری است که با صرف وقت و انرژی و هزینه بالایی بدست آمده است و در راستای این اهداف، از نیروهای متخصص در صنایع مختلف استفاده شد.

درحال حاضر، امکان ارائه حجم­ های متنوع از ریجنت ویال تست COD دامنه بالا، بسته به دلخواه  مشتری فراهم شده است.

با توجه به اینکه این محصول تاریخ انقضاء مشخصی دارد، مشتری می ­تواند با توجه به مقدار مصرفی که تاریخ مشخص شده دارد، سفارش گذاری انجام دهد. به این ترتیب با افزایش مقدار سفارش، بهای تمام شده برای مشتری به مراتب کمتر خواهد بود.

حلال ­ها و مواد اولیه مورد استفاده در ساخت این ریجنت از نظر خلوص همواره چک می ­شوند و در مواقعی بعضی از مواد یا سنتز شده و یا از پروسه­ های خالص سازی عبور می ‌کنند.

به دلیل تولید انواع دستگاه اسپکتروفتومتر توسط شرکت بلورآزما، این ریجنت به صورت متد پیش فرض در دستگاه ­ها موجود است و علاوه بر آن با سایر دستگاه­ ها نیز سازگار می ­باشد.

کاربرد ریجنت ویال تست COD دامنه بالا

  1. آنالیز آلودگی ها و کنترل کیفیت آب آشامیدنی
  2. کنترل کیفیت فاضلاب در سیستم های تصفیه
  3. آنالیز آلودگی های پساب صنعتی و کنترل کیفیت آنها
  4. بهینه سازی فرایندهای صنعتی که از آب استفاده می کنند
  5. آنالیزهای زیست محیطی و کنترل آلایندها طبق قوانین و استانداردهای مجاز
  6. تحقیقات مرتبط با کیفیت آب، آلاینده ها و اثرات زیست محیطی
  7. کنترل مقرارت توسط واحدهای نظارت و بازرسی
  8. آنالیز کیفیت آب در حوزه کشاورزی و اطمینان از اکوسیستم محیط
  9. حوزه آموزش