مشاهده آنلاین غرفه بلورآزما نمایشگاه ایران ساخت
ورود به نمایشگاه
logo bloorazma

بلورآزما، همراه همیشگی مشتریان از سراسر جهان

شرکت دانش بنیان بلورآزمای سنجش نور یا به اختصار بلورآزما، بعنوان بزرگترین واحد تولید تجهیزات پیشرفته (Hi-tech) و دستگاه های تمام اتوماتیک طیف ­سنجی و آنالیز ایران، به همت جمعی از متخصصین و اساتید فعال دانشگاه در حوزه دانش های بنیادی در سال 1395 تأسیس گردید و در حال حاضر، محصولات خود را در داخل و خارج از کشور به مراکز مختلف علمی، تحقیقاتی و صنعتی ارائه می نماید.

این مجموعه دارای واحدهای تولیدی گوناگون با ویژگی های منحصر به فرد است که به طور کلی در چهار بخش طراحی سیستم ها و دستگاه های حوزه اپتیک و اپتوالکترونیک و آنالایزرهای آنلاین، تولید ریجنت های آزمایشگاهی، خدمات اپتیک و طیف سنجی و مشاوره و انجام پروژه های اپتیک و الکترواپتیک صنعتی و دانشجویی فعالیت می کند.

محصـولات Hi-Tech بلورآزما

رقبای ما با سابقه 150ساله در دنیا!

دانش علمی، اساس عملکردی بلورآزما است، زیرا اساس رشد آینده را تشکیل می دهد. هدف اصلی این شرکت دانش بنیان، استفاده از علم و دانش جهت ایجاد نوآوری و حل چالش های صنعتی و دانشگاهی مشتریان، به ویژه در داخل کشور است و علیرغم محدودیت ها توانسته است به مشارکت در جامعه ادامه دهد و جایگاه بسیار خوبی در بین تولیدکنندگان کسب نماید.

دستگاه های آنالیز و اندازه گیری، اسپکتروفتومترها و انواع منابع نوری ارائه شده توسط شرکت بلورآزما، در طیف گسترده ای از صنایع مورد استفاده قرار می گیرند و در کنترل کیفیت انواع مواد و محصولات و همچنین بهبود زندگی از طریق کسب و کار مشتریان این مجموعه نقش دارند.

علاوه بر این، مجموعه بلورآزما به طور پیوسته فناوری های خود را بهبود بخشیده است و توسعه و تولید دستگاه ها و فناوری های جدیدی را کلید زده است که این تلاش ها منجر به گنجینه ای از فناوری های متنوع می شود که به چالش های مشتریان در حوزه های مختلف پاسخگو خواهد بود.

مأموریت اصلی بلورآزما

شرکت بلورآزما برای تولید و سرمایه گذاری در صنعت و رقابت در بازارهای جهانی ایجاد شده است تا با جهت گیری کارآفرینانه و مشتری مداری، با به کارگیری سرمایه های انسانی ماهر و قابلیت های نوآورانه، تخصیص بهینه منابع در بخش های کنترل شبکه ای و عملیاتی و احترام به محیط زیست، خلق ارزش ها و توسعه ای پایدار را رقم بزند.

اساسی ترین مأموریت شرکت بلورآزما، برقراری رابطه ای پایدار با مراکز تحقیقاتی، علمی و صنعتی معتبر داخلی و بین المللی و ارائه بهترین پیشنهادات و راه حل های قابل اطمینان و نوآورانه به مشتریان در تأمین کالاهای مورد نیاز و پشتیبانی ایشان در ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات پس از فروش می باشد.

امروزه جامعه با سرعتی بی سابقه به تغییر ادامه می دهد. بلورآزما، با بررسی و کشف نیازهای خاموش جامعه امروز ایران، به ویژه جوامع صنعتی، برای حل این چالش ها تمام قد ایستاده است و با مشتریان در سراسر ایران و جهان همکاری مداومی خواهد داشت.

اهداف کلان شرکت بلورآزما

آینده از آن نور است …

فعالیت های اصلی شرکت بلورآزما

بلورآزما، از شرکت های پیشرو و اصلی در حوزه اسپکتروفتومتری در ایران است و با ایجاد ارزش های برتر برای مشتریان، برخی از مهم ترین روندهای رشد و فناوری قرن بیست و یکم را شکل خواهیم داد. فعالیت های اصلی شرکت بلورآزما در چهار بخش کلی متنوع و متمایز، دسته بندی می شود:

بلورآزما با توجه به نیاز های روز صنایع مختلف و سفارشی سازی مشتری، طراحی های منحصر به فردی را در حوزه صنعت اپتیک و اپتو الکترونیکی ارائه می دهد که اغلب آنها ساخت بار اول در کشور هستند و از پر کاردبردترین آنها می توان انواع اسپکتروفتومتر، اسپکترومتر و انواع آنالایزرهای اپتیکی مبتنی بر CMOS را نام برد.

شرکت بلورآزما مفتخر است تا بدینوسیله به اطلاع برساند که فعالیت خود را از دایره تولید تجهیزات اپتیکی فراتر برده و خدمات خود را با تولید ریجنت های شیمیایی گسترش داده است.

شرکت بلورآزما در حوزه تعمیر و سرویس انواع دستگاه های اسپکتروفتومتر و آنالیز دستگاهی نیز فعال است و خدمات منحصر به فردی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

مشاوران شرکت بلورآزما در حوزه های مختلف فنی و شیمی، به صورت تمام وقت و رایگان، آماده راهنمایی مشتریان جهت انتخاب و خرید انواع دستگاه های اپتیکی و اسپکتروفتومتری هستند.

توانمندی های شرکت

با توجه به اینکه زمان زیادی از تأسیس شرکت بلورآزما نمی گذرد، به خوبی توانسته است به توانمندی های خود بیفزاید و در ارتباط با صنایع و مراکز دیگر روند رو به رشدی داشته است.

مجموعه بلورآزما به اهمیت همکاری با مشتریان برای حمایت از صنعت و سلامت انسان افتخار می کند. محصولات تولیدی کاملاً غیر مخرب بوده و با حداقل آسیب های محیط زیستی طراحی و ساخته شده اند.

در عین حال، با درک اینکه جامعه کنونی همواره دستخوش تغییرات اساسی است، اکنون خود را برای تبدیل شدن به یک شرکت قوی تر آماده می کند. به همین دلیل، تلاش بیشتری را برای سرمایه گذاری و بهبود قابلیت های علمی و فناوری خود،
که پایه اصلی فعالیت تجاری شرکت است، خواهد کرد.

با وجود مدرنیته بودن و تنوع فراوان در دنیای امروز، بدون شک اغراق نیست اگر بگوییم به تعداد مشتریان بالقوه، نیازهای مختلف وجود دارد. از این رو شرکت بلورآزما نیز با در نظر گرفتن این مهم، برای اطمینان از شناسایی دقیق نیازهای مشتری و پاسخگویی در سریع ترین زمان ممکن، برنامه های راهبردی را ارائه کرده است.

فعالیت های شرکت بلورآزما

در ادامه به برخی از این توانمندی ها اشاره شده است:

افتخارات شرکت

  1. محصولات دارای گواهی CE اروپا، تأییدیه هایISO 17025، ISO 9001،  IMED  ISO 13485 و همچنین ارتباط با نانو از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو هستند.
  2. محصولات دارای گواهی دانش بنیانی تولیدی نوع یک در حوزه فناوری ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و همچنین ریجنت های شیمیایی همراه هستند.
  3. تمامی محصولات اسپکتروفتومتر دارای گواهی کالیبراسیون می باشند که یکی از فاکتورهای مهم برای آنالیز دقتی این دستگاه ها می باشد.
  4. تمامی محصولات شرکت دارای حداقل 3 سال گارانتی و  15سال خدمات پس از فروش هستند و امکان پشتیبانی همه جانبه فراهم گردیده است.
  5. پیش از خرید محصولات، امکان حضور در آزمایشگاه شرکت و قابلیت تست دستگاه ها وجود دارد.
  6. پس از خرید نیز تا یک ماه ضمانت امکان عودت بی قید و شرط محصولات وجود دارد.

فرصت های همکاری با ما