logo bloorazma

بلورآزما، همراه همیشگی مشتریان از سراسر جهان

شرکت دانش بنیان بلورآزمای سنجش نور یا به اختصار بلورآزما، بعنوان بزرگترین واحد تولید تجهیزات پیشرفته (Hi-tech) و دستگاه های تمام اتوماتیک طیف ­سنجی و آنالیز ایران، به همت جمعی از متخصصین و اساتید فعال دانشگاه در حوزه دانش های بنیادی در سال 1395 تأسیس گردید و در حال حاضر، محصولات خود را در داخل و خارج از کشور به مراکز مختلف علمی، تحقیقاتی و صنعتی ارائه می نماید.

از جمله محصـولات این شرکـت انواع دستگاه های اسپکتروفتومتر صنعتی و تحقیقاتی با کاربرد های متنوع صنعتی و آزمایشگاهی، اسپکترومترهای نوری در بازه های طول موجی مختلف (بسته به کاربرد ویژه)، انواع آنالایزرهای آنلاین برای پایش کیفیت در صنایع بزرگ، انواع منابع نوری (لامپ دوتریم-هالوژن، لامپ هالوژن-تنگستن، لامپ کالیبراسیون جیوه)، انواع درایورهای CCD و تجهیزات جانبی می باشند.

فعالیت های اصلی شرکت

بلورآزما با توجه به نیاز های روز صنایع مختلف و سفارشی سازی مشتری، طراحی های منحصر به فردی را در حوزه صنعت اپتیک و اپتو الکترونیکی ارائه می دهد که اغلب آنها ساخت بار اول در کشور هستند و از پر کاردبردترین آنها می توان انواع اسپکتروفتومتر، اسپکترومتر و انواع آنالایزرهای اپتیکی را نام برد.

شرکت بلورآزما مفتخر است تا بدینوسیله به اطلاع برساند که فعالیت خود را از دایره تولید تجهیزات اپتیکی فراتر برده و خدمات خود را با تولید ریجنت های شیمیایی گسترش داده است.

شرکت بلورآزما در حوزه تعمیر و سرویس انواع دستگاه های اسپکتروفتومتر و آنالیز دستگاهی نیز فعال است و خدمات منحصر به فردی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

مشاوران شرکت بلورآزما در حوزه های مختلف فنی و شیمی، به صورت تمام وقت و رایگان، آماده راهنمایی مشتریان جهت انتخاب و خرید انواع دستگاه های اپتیکی و اسپکتروفتومتری هستند.

افتخارات شرکت

  1. محصولات دارای گواهی CEاروپا، تأییدیه های   ISO 17025و همچنین ارتباط با نانو از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو هستند.
  2. محصولات دارای گواهی دانش بنیانی تولیدی نوع یک در حوزه فناوری ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و همچنین ریجنت های شیمیایی همراه هستند.
  3. تمامی محصولات اسپکتروفتومتر دارای گواهی کالیبراسیون می باشند که یکی از فاکتورهای مهم برای آنالیز دقتی این دستگاه ها می باشد.
  4. تمامی محصولات شرکت دارای حداقل 2سال گارانتی و  15سال خدمات پس از فروش هستند و امکان پشتیبانی همه جانبه فراهم گردیده است.
  5. پیش از خرید محصولات، امکان حضور در آزمایشگاه شرکت و قابلیت تست دستگاه ها وجود دارد.
  6. پس از خرید نیز تا یک ماه ضمانت امکان عودت بی قید و شرط محصولات وجود دارد.

فرصت های همکاری با ما